اینستاگرام یا اینستاگرم (به انگلیسی: Instagram) شبکه اجتماعی همرسانی عکس و ویدئو است که این امکان را به کاربران خود می‌دهد که عکس‌ها و ویدئوهای خود را در دیگر شبکه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک، توییتر، تامبلر و فلیکر همرسانی کنند. کاربران هم‌چنین می‌توانند از فیلترهای دیجیتال برای تصاویرشان استفاده کنند. محدودیت همرسانی ویدئو در اینستاگرام ۶۰ ثانیه است.

در دیندینگ می‌توانید علاوه بر پست‌گذاری فیلم و عکس از امکانات ویژه ای چون پخش لایو از ویدئو (با امکان دانلود مستقیم از یویتوب) و مدیریت پیام‌های دایرکت و همچنین آنالیز قدرتمند بهره مند شوید.

ScheduleCreated with Sketch.

ارسال و زمانبندی پست‌ها

در دیندینگ می‌توانید عکس و ویدئو را به صورت پست، آلبوم و استوری ارسال یا زمانبندی کنید تا بصورت خودکار در صفحه اینستاگرام منتشر شود.

iconspace_Book ChecklistCreated with Sketch.

ارسال همزمان به چند صفحه اینستاگرام

اگر مدیریت چندین صفحه اینستاگرام را انجام می‌دهید با دیندینگ می‌توانید همه آنها را همزمان مدیریت و بروزرسانی کنید.

WorkflowCreated with Sketch.

مدیریت و بروزرسانی همزمان همه شبکه‌های اجتماعی

محتوایی را که برای اینستاگرام تولید می‌کنید را به سادگی و با یک کلیک در شبکه‌های اجتماعی دیگر هم منتشر کنید تا بیشتر و بیشتر دیده شوید.

iconspace_FolderCreated with Sketch.

گروه‌بندی شبکه‌های اجتماعی (ویژه)

در مدیریت تعداد بالای شبکه‌های اجتماعی و همچنین داشتن چندین کانال، گروه و صفحه در هر یک از شبکه‌ها، دیندینگ با ابزار گروه‌بندی شبکه‌ها مدیریتی ساده‌تر را برای شما فراهم می‌کند.

Iconspace_plannerCreated with Sketch.

تقویم زمانبندی

محتوا را براساس تاریخ و ساعت در تقویم زمانبندی کنید تا بصورت خودکار در زمان مشخص شده در صفحه اینستاگرام منتشر شوند. امکان حذف، ویرایش و زمانبندی مجدد و پست مجدد پست‌ها به راحتی در بخش تقویم انجام می‌گیرد.

TargetCreated with Sketch.

لینک استوری اینستاگرام

اضافه کردن لینک به استوری برای کسب و کارهای فعال در اینستاگرام بسیار مورد نیاز است تا مخاطبان و بازدیدکنندگان استوری به سایت و لینک مورد نظر هدایت شوند، در دیندینگ امکان اضافه کردن لینک به استوری فراهم است.

DiamondCreated with Sketch.

استوری دوستان اینستاگرام

ویژگی جدید ارسال استوری به دوستان اینستاگرام یک امکان ویژه برای کسب و کارهای فعال در اینستاگرام است تا مخاطبان خاص خود را مورد هدف قرار دهند، در دیندینگ امکان ارسال استوری به دوستان فراهم است.

GlobeCreated with Sketch.

افزودن لوکیشن در اینستاگرام

افزودن مکان در پست‌های اینستاگرام برای کسب و کارهای فعال در اینستاگرام اهمیت زیادی از بابت جذب مخاطبان جدید از طریق مکان را دارد. در دیندینگ امکان افزودن مکان در پست ها و استوری فراهم است.

ConversationCreated with Sketch.

مدیریت پیام دایرکت اینستاگرام (ویژه)

پاسخگویی و مدیریت پیام‌های دایرکت برای کسب و کارهای فعال در اینستاگرام بسیار مورد نیاز است. چرا که همه تلاش‌ها برای این است تا مخاطبان و بازدیدکنندگان صفحه اینستاگرام به قسمت تماس هدایت شوند، در دیندینگ امکان مدیریت پیام‌های دایرکت اینستاگرام فراهم است و براحتی می توانید هم متنو هم تصویر ارسال نمایید.

StatisticCreated with Sketch.

تحلیل پیج اینستاگرام

با آنالیز شبکه‌های اجتماعی نرخ رشد فالوورها، نرخ تعامل کاربران، میانگین کامنت و لایک هر پست و همچنین نمایش برترین پست‌های منتشر شده و … را بصورت نمودار و گزارش دقیق مشاهده کنید.
در دیندینگ امکان استفاده از آنالیزگر هم به صورت داخل پنل موجود هست و هم به صورت مستقل از پنل که امکانات بیشتری مثل مقایسه و پیداکردن اینفلوئنسر مناسب دارد.

Name CardCreated with Sketch.

پخش لایو اینستاگرام از ویدئو (ویژه)

امکان پخش مسابقات، گزارش‌ها، قرعه‌کشی‌ها، مراسم‌ها و … به صورت لایو و در مدت زمان طولانی برای کسب و کارهای فعال در اینستاگرام می‌تواند مورد نیاز باشد.

در دیندینگ امکان پخش لایو اینستاگرام از فایل قبلا ضبط شده یا ویدئوهای یوتیوب با دانلود مستقیم از یوتیوب فراهم است. می‌توانید موقع پخش لایو ویدئو خود وارتمارک یا متن نیز اضافه کنید.

iconspace_Book NoteCreated with Sketch.

ذخیره الگوی کپشن

اگر در پست‌های اینستاگرام از متن‌هایی مکرر استفاده می‌کنید، می‌توانید در بخش الگوی کپشن دیندینگ آنها را ذخیره کنید و با یک کلیک به پست‌های بعدی خود اضافه کنید.

FeedbackCreated with Sketch.

ارسال مجدد پست

به سادگی پست‌‌های منتشر شده شما از طریق دیندینگ را مجددا در همان صفحه اینستاگرام و یا صفحه‌های دیگر منتشر کنید.

Iconspace_File ChecklistCreated with Sketch.

واترمارک (ویژه)

اغلب اوقات نیاز داریم تا در عکس‌های منتشر شده در صفحه اینستاگرام لوگو یا نمادی از خودمان را درج کنیم. دیگر نیاز نیست عکس ها را تک تک ویرایش کنیم. شما با ابزار واترمارک دیندینگ کافیست یکبار وارتمارک خود را تنظیم کنید و خودکار در همه تصاویر درج شود.

Screen Presentation ACreated with Sketch.

ویرایشگر عکس (ویژه)

اغلب اوقات نیاز داریم تا در عکس‌های منتشر شده در صفحه اینستاگرام تغییراتی مثل چرخش، برش، اصلاح رنگ و… انجام دهیم. ویرایشگر تصویر دیندینگ نیازهای شما را به راحتی برآورده می‌کند.

StrategyCreated with Sketch.

تکرار ارسال پست (ویژه)

اگر می‌خواهید تبلیغ یا پستی را به صورت پست یا استوری چندین بار در صفحه اینستاگرام ارسال کنید این امکان در دیندینگ فراهم است و فقط کافی است موقع زمانبندی پست، فرکانس تکرار را از 1 روز تا 60 روز و با پایان مشخص انتخاب نمایید.

مدیریت شبکه‌های اجتماعی اینقدر ساده نبوده است!
به آسانی پست‌هاتون را در همه شبکه‌های اجتماعی و به صورت همزمان منتشر یا زمانبندی کنید و با آنالیز پیشرفته تصمیمات بهتری بگیرید.