گوگل مای بیزینس (به انگلیسی Google My Business) یک ابزار رایگان از شرکت گوگل است که به منظور کمک به کسب و کارها برای مدیریت حضور آنلاین خود در سراسر پلتفرم گوگل، طراحی شده است. یک اکانت گوگل مای بیزینس (یا لیستینگ، یا پروفایل) را می توان ترکیبی از اطلاعات تجاری ثبت شده در یک موتور جستجو مانند گوگل، و یک پروفایل رسانه اجتماعی دانست.

همانند ثبت اطلاعات در یک دایرکتوری آنلاین، صاحبان مشاغل می بایست گوگل مای بیزینس لیستینگ خود را ایجاد کرده و مالکیت خود را اثبات کنند و در آن اطلاعاتی مهم مانند ساعت کاری، موقعیت مکانی و عکس ها را قرار دهند.

همانند پلتفرم های رسانه های اجتماعی، صاحبان مشاغل می توانند در پروفایل گوگل مای بیزینس خود، پست قرار دهند و همانند استوری های رسانه های اجتماعی، این پست ها نیز دائم نیستند و بعد از هفت روز پاک می شوند. همچنین مانند رسانه های اجتماعی، مشتریان می توانند از شغل شما عکس هایی به پروفایل شما بیافزایند بدون اینکه نظری ثبت کنند. گرچه اگر بخواهند می توانند نظر خود را نیز یادداشت کنند.

ScheduleCreated with Sketch.

ارسال و زمانبندی پست‌ها

در دیندینگ می‌توانید عکس، متن و لینک را ارسال یا زمانبندی کنید تا بصورت خودکار در پروفایل گوگل مای بیزینس منتشر شود.

iconspace_Book ChecklistCreated with Sketch.

ارسال همزمان به چند پروفایل گوگل مای بیزینس

اگر مدیریت چندین پروفایل گوگل مای بیزینس را انجام می‌دهید با دیندینگ می‌توانید همه آنها را همزمان مدیریت و بروزرسانی کنید.

WorkflowCreated with Sketch.

مدیریت و بروزرسانی همزمان همه شبکه‌های اجتماعی

محتوایی را که برای گوگل مای بیزینس تولید می‌کنید را به سادگی و با یک کلیک در شبکه‌های اجتماعی دیگر هم منتشر کنید تا بیشتر و بیشتر دیده شوید.

iconspace_FolderCreated with Sketch.

گروه‌بندی شبکه‌های اجتماعی (ویژه)

در مدیریت تعداد بالای شبکه‌های اجتماعی و همچنین داشتن چندین کانال، گروه و صفحه در هر یک از شبکه‌ها، دیندینگ با ابزار گروه‌بندی شبکه‌ها مدیریتی ساده‌تر را برای شما فراهم می‌کند.

Iconspace_plannerCreated with Sketch.

تقویم زمانبندی

محتوا را براساس تاریخ و ساعت در تقویم زمانبندی کنید تا بصورت خودکار در زمان مشخص شده در پروفایل گوگل مای بیزینس منتشر شوند. امکان حذف، ویرایش و زمانبندی مجدد و پست مجدد پست‌ها به راحتی در بخش تقویم انجام می‌گیرد.

iconspace_Book NoteCreated with Sketch.

ذخیره الگوی کپشن

اگر در پست‌های گوگل مای بیزینس از متن‌هایی مکرر استفاده می‌کنید، می‌توانید در بخش الگوی کپشن دیندینگ آنها را ذخیره کنید و با یک کلیک به پست‌های بعدی خود اضافه کنید.

FeedbackCreated with Sketch.

ارسال مجدد پست

به سادگی پست‌‌های منتشر شده شما از طریق دیندینگ را مجددا در پروفایل گوگل مای بیزینس منتشر کنید.

Iconspace_File ChecklistCreated with Sketch.

واترمارک (ویژه)

اغلب اوقات نیاز داریم تا در عکس‌های منتشر شده در پروفایل گوگل مای بیزینس لوگو یا نمادی از خودمان را درج کنیم. دیگر نیاز نیست عکس ها را تک تک ویرایش کنیم. شما با ابزار واترمارک دیندینگ کافیست یکبار وارتمارک خود را تنظیم کنید و خودکار در همه تصاویر درج شود.

Screen Presentation ACreated with Sketch.

ویرایشگر عکس (ویژه)

اغلب اوقات نیاز داریم تا در عکس‌های منتشر شده در پروفایل گوگل مای بیزینس تغییراتی مثل چرخش، برش، اصلاح رنگ و… انجام دهیم. ویرایشگر تصویر دیندینگ نیازهای شما را به راحتی برآورده می‌کند.

StrategyCreated with Sketch.

تکرار ارسال پست (ویژه)

اگر می‌خواهید تبلیغ یا پستی را چندین بار در پروفایل گوگل مای بیزینس ارسال کنید این امکان در دیندینگ فراهم است و فقط کافی است موقع زمانبندی پست، فرکانس تکرار را از 1 روز تا 60 روز و با پایان مشخص انتخاب نمایید.

مدیریت شبکه‌های اجتماعی اینقدر ساده نبوده است!
به آسانی پست‌هاتون را در همه شبکه‌های اجتماعی و به صورت همزمان منتشر یا زمانبندی کنید و با آنالیز پیشرفته تصمیمات بهتری بگیرید.