فیسبوک بزرگترین شبکه اجتماعی دنیاست، شبکه اجتماعی با میلیاردها کاربر در سراسر جهان، فیس‌بوک از شبکه‌های مطرح و پر مخاطب در ایران نیز هست که بیش از 42 درصد کاربران خاورمیانه‌ای فیسبوک ایرانی هستند

در دیندینگ می‌توانید علاوه بر پست‌گذاری فیلم، لینک، متن و عکس در صفحه و گروه فیسبوک از امکانات ویژه ای چون پخش لایو از ویدئو (با امکان دانلود مستقیم از یویتوب) بهره مند شوید.

ScheduleCreated with Sketch.

ارسال و زمانبندی پست‌ها

در دیندینگ می‌توانید عکس و ویدئو را ارسال یا زمانبندی کنید تا بصورت خودکار در صفحه و گروه فیسبوک منتشر شود.

iconspace_Book ChecklistCreated with Sketch.

ارسال همزمان به چند صفحه و گروه فیسبوک

اگر مدیریت چندین صفحه و گروه فیسبوک را انجام می‌دهید با دیندینگ می‌توانید همه آنها را همزمان مدیریت و بروزرسانی کنید.

WorkflowCreated with Sketch.

مدیریت و بروزرسانی همزمان همه شبکه‌های اجتماعی

محتوایی را که برای فیسبوک تولید می‌کنید را به سادگی و با یک کلیک در شبکه‌های اجتماعی دیگر هم منتشر کنید تا بیشتر و بیشتر دیده شوید.

iconspace_FolderCreated with Sketch.

گروه‌بندی شبکه‌های اجتماعی (ویژه)

در مدیریت تعداد بالای شبکه‌های اجتماعی و همچنین داشتن چندین کانال، گروه و صفحه در هر یک از شبکه‌ها، دیندینگ با ابزار گروه‌بندی شبکه‌ها مدیریتی ساده‌تر را برای شما فراهم می‌کند.

Iconspace_plannerCreated with Sketch.

تقویم زمانبندی

محتوا را براساس تاریخ و ساعت در تقویم زمانبندی کنید تا بصورت خودکار در زمان مشخص شده در صفحه و گروه فیسبوک منتشر شوند. امکان حذف، ویرایش و زمانبندی مجدد و پست مجدد پست‌ها به راحتی در بخش تقویم انجام می‌گیرد.

StatisticCreated with Sketch.

تحلیل پیج فیسبوک

با آنالیز شبکه‌های اجتماعی نرخ رشد فالوورها، نرخ تعامل کاربران، میانگین کامنت و لایک هر پست و همچنین نمایش برترین پست‌های منتشر شده و … را بصورت نمودار و گزارش دقیق مشاهده کنید.

Name CardCreated with Sketch.

پخش لایو فیسبوک از ویدئو (بزودی)

امکان پخش مسابقات، گزارش‌ها، قرعه‌کشی‌ها، مراسم‌ها و … به صورت لایو و در مدت زمان طولانی برای کسب و کارهای فعال در فیسبوک می‌تواند مورد نیاز باشد.

در دیندینگ امکان پخش لایو فیسبوک از فایل قبلا ضبط شده یا ویدئوهای یوتیوب با دانلود مستقیم از یوتیوب فراهم است. می‌توانید موقع پخش لایو ویدئو خود وارتمارک یا متن نیز اضافه کنید.

iconspace_Book NoteCreated with Sketch.

ذخیره الگوی کپشن

اگر در پست‌های فیسبوک از متن‌هایی مکرر استفاده می‌کنید، می‌توانید در بخش الگوی کپشن دیندینگ آنها را ذخیره کنید و با یک کلیک به پست‌های بعدی خود اضافه کنید.

FeedbackCreated with Sketch.

ارسال مجدد پست

به سادگی پست‌‌های منتشر شده شما از طریق دیندینگ را مجددا در همان صفحه و گروه فیسبوک و یا صفحه‌های دیگر منتشر کنید.

Iconspace_File ChecklistCreated with Sketch.

واترمارک (ویژه)

اغلب اوقات نیاز داریم تا در عکس‌های منتشر شده در صفحه و گروه فیسبوک لوگو یا نمادی از خودمان را درج کنیم. دیگر نیاز نیست عکس ها را تک تک ویرایش کنیم. شما با ابزار واترمارک دیندینگ کافیست یکبار وارتمارک خود را تنظیم کنید و خودکار در همه تصاویر درج شود.

Screen Presentation ACreated with Sketch.

ویرایشگر عکس (ویژه)

اغلب اوقات نیاز داریم تا در عکس‌های منتشر شده در صفحه و گروه فیسبوک تغییراتی مثل چرخش، برش، اصلاح رنگ و… انجام دهیم. ویرایشگر تصویر دیندینگ نیازهای شما را به راحتی برآورده می‌کند.

StrategyCreated with Sketch.

تکرار ارسال پست (ویژه)

اگر می‌خواهید تبلیغ یا پستی را به صورت پست یا استوری چندین بار در صفحه و گروه فیسبوک ارسال کنید این امکان در دیندینگ فراهم است و فقط کافی است موقع زمانبندی پست، فرکانس تکرار را از 1 روز تا 60 روز و با پایان مشخص انتخاب نمایید.

مدیریت شبکه‌های اجتماعی اینقدر ساده نبوده است!
به آسانی پست‌هاتون را در همه شبکه‌های اجتماعی و به صورت همزمان منتشر یا زمانبندی کنید و با آنالیز پیشرفته تصمیمات بهتری بگیرید.